78562-2025 - Resultaat
België – Farmaceutische artikelen – Granulocyt koloniestimulerende factoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Granulocyt koloniestimulerende factoren
Beschrijving: Granulocyt koloniestimulerende factoren
Interne identificatiecode: PPP0SU-112/5014/2024/REF/KV/DCA/004
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33680000 Farmaceutische artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Kortwerkende granulocyte stimulerende factoren
Beschrijving: Kortwerkende granulocyte stimulerende factoren
Interne identificatiecode: 2024/REF/KV/DCA/004_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Langwerkende granulocyte stimulerende factoren
Beschrijving: Langwerkende granulocyte stimulerende factoren
Interne identificatiecode: 2024/REF/KV/DCA/004_2