2. Procedure
Procedure
Titel: Oprichting Werkcorporatie Amsterdam
Beschrijving: De Gemeente Amsterdam wil een opdrachtnemer selecteren die de Werkcorporatie Amsterdam (WCA) opricht, opstart en exploiteert. De WCA wordt een maatschappelijke vastgoedorganisatie in de vorm van een stichting met een Raad van Toezicht, die zich richt op het aanbieden van betaalbare en passende bedrijfsruimte aan kleinschalige, productieve en stadsverzorgende bedrijven (zoals ambachtelijke makers, reparatiebedrijven en andere MKB’ers met een fysieke werkplaats). De gemeente stelt voor de opstartfase 1 gemeentelijke pand beschikbaar voor verhuur, namelijk het pand aan de Naaldwijkstraat 45 die de WCA op kostprijsdekkende basis zal huren. De doelstelling is dat de WCA binnen drie jaar financieel zelfstandig kan opereren als maatschappelijk vastgoedbeheerder, zonder verdere gemeentelijke financiering.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70330000 Beheer van onroerend goed op honorarium- of contractbasis
5. Perceel
Perceel: LOT-0000