786094-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Ermelo Beleidsadviseur leerlingenvervoer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Beleidsadviseur leerlingenvervoer
Beschrijving: Opdracht: Beleidsadviseur leerlingenvervoer Gemeenten Ermelo en Zeewolde Periode: 1 jaar Omvang: circa 16 uur per week Doel van de functie: De beleidsadviseur leerlingenvervoer ondersteunt de gemeenten Ermelo en Zeewolde bij het doorvertalen, ontwikkelen en uitvoeren van beleid op het gebied van leerlingenvervoer. De adviseur fungeert als vraagbaak, onderzoekt knelpunten en adviseert over beleidsmatige en uitvoerende vraagstukken. Werkzaamheden: Vraagbaak lokale consulent: Fungeren als primair aanspreekpunt en vraagbaak voor de lokale consulent(en) met betrekking tot onderwijshuisvesting en leerlingenvervoer. Coördinerende rol als het gaat om klachten en kwartaalrapportages: Je bent verantwoordelijk om klachten en kwartaalrapportages actief te volgen en waar nodig acties uit te zetten. Verantwoordelijk voor het verder brengen en het bestuurlijke proces in zowel Ermelo als Zeewolde voor de nieuwe verordening leerlingenvervoer: Gemeente Elburg is gastheergemeente voor het doelgroepenvervoer. Op dit moment wordt een nieuwe verordening opgesteld. Aan jou de taak om hierin mee te lezen, mee te denken en deze lokaal te laten vaststellen en implementeren in de uitvoering. Onderzoek en advies leerlingenvervoer: Uitvoeren van een onderzoek naar de huidige inrichting van het leerlingenvervoer binnen de gemeenten. Hierbij wordt geëvalueerd of het leerlingenvervoer op de juiste wijze is belegd, zowel op beleidsniveau als op uitvoeringsniveau. Op basis van dit onderzoek wordt een concreet advies geformuleerd over mogelijke verbeteringen en optimalisaties. Tijdens dit onderzoek neem je de EHZM samenwerking mee en hoe dit het beste past binnen onze netwerkorganisatie. Je haalt op hoe wij dit in EHZM verband kunnen optimaliseren in samenwerking met je collega in Harderwijk. Evaluatie en advies gym- en zwemvervoer: Evalueren van het huidige lokale beleid rondom gym- en zwemvervoer. Hierbij wordt gekeken naar de effectiviteit, efficiëntie en eventuele knelpunten. Op basis van de evaluatie wordt geadviseerd over de verdere aanpak en mogelijke beleidsaanpassingen, waaronder het opstellen/herijken van een verordening. Het implementeren van de nieuwe werkwijze: Onlangs is in de regio afgesproken om op een andere manier te werken. Deze andere manier richt zich op het zelfredzaam maken van ouders en kinderen. Aan jou de taak om dit samen met de consulent verder te implementeren.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000