Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
Aanvullende classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land