2. Procedure
Procedure
Titel: WFRL-11-39833 Hout (Naaldhout en Hardhout)
Beschrijving: De aanbestede Opdracht omvat: het leveren van Naaldhout ten behoeve van onderhoudswerkzaamheden door Wetterskip Fryslan met minimale sterkte- en duurzaamheidsklassen; het leveren van Hardhout ten behoeve van onderhoudswerkzaamheden door Wetterskip Fryslan met minimale sterkte- en duurzaamheidsklassen;
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03410000 Hout
Aanvullende classificatie (cpv): 03411000 Naaldhout, 03418100 Hardhout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000