786350-2024 - Mededinging
Nederland – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Food en non food Horeca opleidingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Food en non food Horeca opleidingen
Beschrijving: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het voorzien in alle benodigde Food en aanverwante non food artikelen die nodig zijn voor de Horeca opleidingen (College Business & Hospitality en College Start Up) van mboRijnland. De producten die worden gebruikt voor de kooklessen van de opleidingen van Zorg en Welzijn vallen buiten de scope, eveneens als incidentele leveringen van lokale, specialistische leveranciers/producten. Ook de koksmessen en andere gereedschappen vallen buiten de scope van deze opdracht. Voor de Bakkerij opleidingen wordt een aparte aanbesteding uitgezet voor Food en non food. Dit valt dus voor deze opdracht ook buiten de scope. De maximale omvang van de opdracht is: € 800.000,00 inclusief btw over vier jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1