786731-2025 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Raamovereenkomst Inkoopadviesdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Inkoopadviesdiensten
Beschrijving: Aanbesteed wordt een raamovereenkomst voor inkoopadviesdiensten met één opdrachtnemer en één reserveleverancier.
Interne identificatiecode: T121398
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000