78703-2023 - MededingingNederland-Utrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Technisch applicatiebeheer en -releasematig onderhoud voor IRIS
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van de aanbesteding bestaat uit de volgende dienstverlening die wordt uitgevoerd onder regie van de Aanbestedende dienst:
• Technisch applicatiebeheer IRIS;
• Releasematig onderhoud en beheer IRIS.
Voor de uitvoering van het applicatiebeheer en releasematig onderhoud van IRIS wordt gebruik gemaakt van een Dossier Afspraken en Procedures & Service Level Agreement, zie ook Annex XII DAP & SLA IRIS. Hierin staat in het SLA-gedeelte beschreven welk dienstenniveau van verwacht wordt verwacht en in het DAP-gedeelte een opsomming de beheerscomponenten en eventuele aanvullende afspraken/procedures.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor het technisch applicatiebeheer en -releasematig onderhoud gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (7) keer één (1) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische waarde van € 1.000.000,00 per jaar exclusief btw verdeeld in € 288.000,00 voor het technisch applicatiebeheer en € 712.000,00 voor het releasematig onderhoud.