2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud groenzones entiteit Menen via maatwerkbedrijven
Beschrijving: Onderhoud groenzones entiteit Menen via maatwerkbedrijven
Interne identificatiecode: PPP0ET-2697/4261/2024/1382
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/1382_1