787271-2024 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – RAW-Raamovereenkomst Aanleg groen Europakwartier Oost (EKO), fase 2, 3 en 4
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RAW-Raamovereenkomst Aanleg groen Europakwartier Oost (EKO), fase 2, 3 en 4
Beschrijving: Aanleg van de beplanting (bomen, hagen en heesters en gras) van het openbaar terrein in het Europakwartier Oost, zgn. New Brooklyn in Almere Poort, fase 2, 3 en 4. Voor de inhoud zie verder het bestek. 400.000 euro
Interne identificatiecode: GON-40-23-023-G01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Overschrijdt de Europese drempel voor diensten en of leveringen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst Aanleg groen Europakwartier Oost (EKO), fase 2, 3 en 4
Beschrijving: Aanleg groen Europakwartier Oost (EKO), fase 2, 3 en 4
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen