787316-2024 - Resultaat
België – Software en informatiesystemen – Raamovereenkomst voor UIPath-licenties en bijhorende dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor UIPath-licenties en bijhorende dienstverlening
Beschrijving: Sinds 4 jaar investeert UZ Gent in de automatisatie van administratieve processen op het vlak van User Interface-automatisatie en API-integratie (=Application Programming Interface) d.m.v. de Robotic Process Automation-software UiPath. De oorspronkelijke implementatie en toepassing is te kaderen binnen een project voor automatisatie van diverse processen, o.a. • Processen binnen de loonadministratie, waarbij diverse workflows vanuit SAP Succesfactors werden gedefinieerd en vervolgens d.m.v. RPA-technologie werden verwerkt in de on-prem loonmotor van UZ Gent (=Easypay). • Processen binnen patiëntadministratie die werden geautomatiseerd, bv. het verwerken van werklijsten in Oazis (Open Administratief Ziekenhuis Informatie Systeem van UZ Gent). UZ Gent wil blijven innoveren en automatiseren door gebruik van de software UiPath, dit voor het automatiseren van allerhande processen d.m.v. User Interface-automatisatie, Application Interface-integratie en waarbij Artificial Intelligence en Machine Learning ook tot de mogelijkheden behoren. Cruciaal hierbij is het gebruik van UiPath door business users (buiten ICT) binnen hun dagelijkse werkzaamheden. Voor de verdere uitbouw van robotische procesautomatisering en het onderhoud op bestaande processen wil UZ Gent d.m.v. deze opdracht de licentieovereenkomst voor de UiPath-software verlengen. Ook de bijhorende dienstverlening (met name consultancy en maatwerkopdrachten die verband houden met de aangekochte oplossing) maakt deel uit van deze opdracht. Samengevat omvat de opdracht: • Een licentieovereenkomst voor de huidige producten: o Attended robots (1 named user) o Unattended robots (1 voor testomgeving en 2 voor productie-omgeving) o Automation Developer (2 named users) • Eventuele uitbreiding van de licenties • Consulting voor begeleiding en ontwikkeling van een aantal nader te definiëren processen. • Opleiding van een 10-tal UZ Gent medewerkers. Dit dossier houdt geen exclusiviteitverbintenis in. Het UZ Gent behoudt zonder enige verplichting van verantwoording ten opzichte van de leverancier(s) het recht om producten die in het kader van dit dossier het voorwerp van een gunning hebben uitgemaakt, te bestellen bij een andere leverancier.
Interne identificatiecode: PPP0UJ-3739/4352/MPMO/ELE/FVE/D34230278
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MPMO/ELE/FVE/D34230278_1