787319-2023 - Resultaat
Nederland – Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik – Disposables t.b.v. DJI (herzien)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Disposables t.b.v. DJI (herzien)
Beschrijving: Herziene aanbesteding Deze aanbesteding is een herziene publicatie o.b.v. de Europese aanbesteding Disposables ten behoeve van DJI met kenmerk TN421121. Er heeft met name een grote wijziging plaatsgevonden in het assortiment. Formulier D ‘Assortiment en prijs’ is in zijn geheel aangepast. Om de administratieve last voor de marktpartijen waar mogelijk te beperken, zijn alle inhoudelijke wijzigingen in de overige documenten oranje gemarkeerd. De overige documenten betreffen met name dit Beschrijvend document, Bijlage 1 ‘Programma van Eisen’ en Bijlage 11 ‘Kern Prestatie Indicatoren’. De geraamde waarde voor deze Opdracht is vastgesteld op een bedrag van €2.000.000,-. Dit bedrag is gebaseerd op:  Het huidige verbruik;  De verwachte prijsstijging van de Artikelen aangezien er over de afgelopen jaren geen indexatie heeft plaatsgevonden;  Het gebruik van meer duurzame Artikelen welke veelal tot een duurdere prijscategorie behoren. De maximale afname voor deze Opdracht is vastgesteld op 150% van de geraamde totaalafname. Dit komt neer op een maximale waarde van €3.000.000,-. De hoogte van de maximale waarde houdt rekening met zowel bovengenoemde omstandigheden als onvoorziene omstandigheden en is zo gesteld om vroegtijdig uitnutting van de overeenkomst te voorkomen. De verwachting is echter dat de maximale waarde niet bereikt gaat worden gezien de verwachte afname in het gebruik van disposables.
Interne identificatiecode: 08-DJI-DISPOSABLES-22
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39222100 Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Disposables
Beschrijving: Disposables De geraamde waarde voor deze Opdracht is vastgesteld op een bedrag van €2.000.000,-. Dit bedrag is gebaseerd op:  Het huidige verbruik;  De verwachte prijsstijging van de Artikelen aangezien er over de afgelopen jaren geen indexatie heeft plaatsgevonden;  Het gebruik van meer duurzame Artikelen welke veelal tot een duurdere prijscategorie behoren.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.