2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van medicatie en parafarmaceutica aan alle woonzorgcentra van OCMW Gent
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van medicatie en parafarmaceutica aan alle woonzorgcentra van OCMW Gent
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5470/3233/SLS/2023/039 - ID5470
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2023/039 - ID5470