787400-2023 - Resultaat
België – Diensten voor begeleiding en adviesverlening – Sollicitatieondersteuning detentie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Sollicitatieondersteuning detentie
Beschrijving: De opdrachtnemer geeft individuele sollicitatieondersteuning aan personen in de gevangenis. De deelnemers leren solliciteren met een detentie-ervaring. Deze raamovereenkomst bestaat uit meerdere percelen.
Interne identificatiecode: 2023_50181
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023_50181 - 1
Beschrijving: Zie PV van Gunning
Interne identificatiecode: 1