2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur stedenbouwkundig/landschaparchitectuur bureau Kersenweide
Beschrijving: De gemeente Bunnik is op zoek naar inhuur voor een Stedenbouwkundig landschapsarchitectuur Kersenweide. Deze aanbesteding bestaat uit het aanreiken van een plan van aanpak, Cv’s en referenties incl. tevredenheidsverklaringen, een interview en een prijscomponent. 36 maanden met optie tot verlenging van 2x 12 maanden
Interne identificatiecode: 2024-BNK020-AL-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel 1 inhuur
Beschrijving: perceel 1 stedenbouwkundig/landschaparchitectuur 36 maanden
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging is mogelijk