Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Restauratiearchitect station Groningen
Referentienummer: WS3466419485
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
II.1.4.
Korte beschrijving
NS zoekt een Erkend Restauratie Architectenbureau (BRL 1000) om het monumentale stationsgebouw Groningen in goede staat te houden gedurende de komende 12 jaar. De werkzaamheden dienen uitgevoerd te worden conform URL 1001 (Restauratievisie en ontwerp) en URL 2001 (Bouwkundig advies (incl. verduurzaming)).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie selectieleidraad.