2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Netwerkbeheer en WIFI voor Stichting Onderwijsgroep Amstelland i.s.m Contractables
Beschrijving: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het ontwerpen, inrichten, configureren en adequaat beheren van het WIFI-netwerk op de school binnen de gestelde kaders en scope van de Opdracht. Alsmede het bieden van dienstverlening, vervullen van de adviesrol en het begeleiden en uitvoeren van netwerkbeheer waaronder WiFi. Speerpunten van de opdracht zijn; Het uitvoeren van Wi-Fi surveys op locatie om de gevraagde kwaliteit te kunnen garanderen Demonteren oude apparatuur Afvoeren (verpakkings) materiaal Het leveren van de benodigde hard- en software Het realiseren van de gevraagde infrastructuur, waaronder het fysiek plaatsen van de hardware On site Support Het in beheer nemen, onderhouden en doorontwikkelen van de geboden oplossing
Interne identificatiecode: T56255
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000