2. Procedure
Procedure
Titel: Warme en koude drankenvoorzieningen
Beschrijving: Gemeente Lelystad is op zoek naar een Leverancier voor de levering, plaatsing, operationele en technische service van automaten met betrekking tot warme en koude dranken inclusief bijbehorende ingrediënten en overige producten. De raming van de waarde van deze Opdracht bedraagt circa € 60.000,- tot € 80.000,- exclusief btw per jaar en derhalve circa € 490.000,- exclusief btw voor de maximale looptijd van de Overeenkomst. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: ISF 60054
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51540000 Installatie van machines en uitrusting voor bijzondere doeleinden
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 42200000 Machines voor voedsel-, dranken- en tabaksverwerking, en toebehoren, 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: . Gemeente Lelystad is op zoek naar een Leverancier voor de levering, plaatsing, operationele en technische service van automaten met betrekking tot warme en koude dranken inclusief bijbehorende ingrediënten en overige producten. De Leverancier zal er voor zorgdragen dat er een continue representatieve uitstraling van alle automaten en de bijbehorende meubels is om zo een optimale gebruikerservaring te creëren. De raming van de waarde van deze Opdracht bedraagt circa € 60.000,- tot € 80.000,- exclusief btw per jaar en derhalve circa € 490.000,- exclusief btw voor de maximale looptijd van de Overeenkomst. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties: zoals te denken aan verhuizing, 15% afschaling en opschaling, etc, etc.