787816-2024 - Resultaat
Nederland – Gezondheidszorg en maatschappelijk werk – Wonen Wmo
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wonen Wmo
Beschrijving: De gemeenten Bodegraven- Reeuwijk, Gouda, Krimpenerwaard, Waddinxveen en Zuidplas ( Regio Midden-Holland) Is voornemens om het hulp- en ondersteuningsaanbod ten behoeve van Wonen Wmo in te kopen. De huidige overeenkomsten met aanbieders lopen op 31 december 2024 ten einde. Per 1 januari 2025 starten de nieuwe overeenkomsten, Deze overeenkomsten hebben een initiële looptijd van 5 jaar met mogelijke verlengingen van 3 +2 jaar (maximale looptijd 10 jaar). De aanbesteding wordt gehouden volgens de SAS- Procedure (Sociale en andere Specifieke diensten). en wordt aanbesteed in twee (2) percelen: Kernpartners Specifiek en Buitenregionaal aanbod De procedure bestaat uit twee fases: de Selectiefase en de Gunningsfase. U schrijft u in voor de selectiefase. RWO beoordeelt de inschrijvingen en selecteert de aanbieders die verder door kunnen naar de gunningsfase. Op dinsdag 20 februari van 13:30 - 15:30 uur wordt startbijeenkomst (fysiek) gehouden (Locatie: Huis van de Stad, Gouda ) U kunt zich inschrijven voor deze bijeenkomst via Inschrijving Startbijeenkomst Aanbesteding Wonen Wmo Korte uitleg over de inschrijving selectiefase VIa "Offerteaanvraag" komt u bij alle informatie over de inkoop. en kunt u uw inschrijving voor de selectiefase doen. Via 1. Instructie komt u bij documenten die toepassing zijn op deze inkoop en belangrijke informatie bevat over de inschrijving op deze inkoop. Via 2. Uw Inschrijving komt u bij de daadwerkelijke inschrijving. Hier dient u alle vragen te beantwoorden en een aantal documenten/ bewijsstukken in te vullen en Up te loaden. Via 3. Selectiecriteria komt u daar waar u uw documenten per selectiecriterium kunt uploaden. (gedt alleen voor perceel Ketenpartners. Via 4. Achtergrondinformatie komt u bij achtergrond informatie. Deze informatie is geen onderdeel van deze inkoop. Heeft u vragen ? stel deze dan via de Vraag & Antwoord module Let op: Consulenten/ Contractmanagers en andere medewerkers van RWO of de gemeenten, beantwoorden geen vragen ten aanzien van deze inkoop. U kunt uw vragen alleen stellen via de vraag & Antwoordmodule. Wij zien uw inschrijving graag tegemoet.
Type procedure: Andere procedure in meerdere fasen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De procedure die gebruikt wordt is een tweefase-procedure en kent twee percelen. Partijen mogen op alle percelen inschrijven, maar krijgen er maar 1 gegund. Er is sprake van een selectiefase waarin alle partijen die voldoen aan de geschiktheidseisen en selectiecriteria worden toegelaten tot de volgende fase. Daarna vindt er een dialoogfase plaats met die partijen over de contractvoorwaarden en een deel van deinrichting van de uitvoering. Hierna dienen deze partijen nog een inschrijving in als ze de opdracht gegund willen krijgen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Kernpartners
Beschrijving: zie inkoopdocumenten
Interne identificatiecode: T72252
Perceel: LOT-0002
Titel: Specifiek en buitenregionaal aanbod
Beschrijving: Zie inkoopdocumenten