2. Procedure
Procedure
Titel: Broker en intermediaire dienstverlening schaal 8 en hoger.
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een (1) raamovereenkomst voor een Broker en intermediaire dienstverlener ten behoeve van functies schaal 8 en hoger en omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten. Er zal met één partij een Raamovereenkomst gesloten worden. De geraamde waarde (gerekend over de maximale duur van de Raamovereenkomst) bedraagt op basis van historische uitgaven circa 20 miljoen euro per jaar. De waarde is berekend op basis van de historische gegevens in combinatie met de verwachte groei van het COA over de komende jaren. Aan deze geprognotiseerde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale opdrachtwaarde van de raamovereenkomst bedraagt €175.000.000,-. Deze waarde is bepaald met als uitgangspunten o.a. de groeiopgave waar het COA voor staat en de onduidelijkheid over de toekomstige zzp-wetgeving.
Interne identificatiecode: CDR-953686
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een (1) raamovereenkomst voor een Broker en intermediaire dienstverlener ten behoeve van functies schaal 8 en hoger en omschreven en nader gespecificeerd in de Aanbestedingsdocumenten. Er zal met één partij een Raamovereenkomst gesloten worden. De geraamde waarde (gerekend over de maximale duur van de Raamovereenkomst) per jaar bedraagt ca. 20 miljoen euro. Dit is berekend op basis van de historische gegevens in combinatie met de verwachte groei van het COA over de komende jaren. De maximale opdrachtwaarde van de raamovereenkomst bedraagt €175.000.000,-. Deze waarde is bepaald met als uitgangspunten o.a. de groeiopgave waar het COA voor staat en de onduidelijkheid over de toekomstige zzp-wetgeving. Hierbij wordt nogmaals expliciet benadrukt dat de omvang van de opdracht jaarlijks kan fluctueren omdat dit afhankelijk is van de toestroom van het aantal asielzoekers. Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat ze met de aangeboden dienstverlening flexibel – en soms ad hoc - op een groei of krimp van de omvang kunnen inspelen. De opgegeven omvang van de opdracht betreft in geen geval een garantie voor de opdrachtnemer.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een ingangsdatum op 1 juni 2024 en heeft een intiële looptijd van vier (4) jaar met een twee keer een optie op verlenging van de Overeenkomst met maximaal 12 maanden per verlenging. De Overeenkomst heeft een maximale looptijd van zes jaar (6) en eindigt derhalve van rechtswege uiterlijk op 31 mei 2030.