788044-2025 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 31187371: Engineeren en uitvoeren van Groot Variabel Onderhoud aan HWN WNZ 2025-2027
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 31187371: Engineeren en uitvoeren van Groot Variabel Onderhoud aan HWN WNZ 2025-2027
Beschrijving: 31187371: Engineeren en uitvoeren van het Groot Variabel Onderhoud (GVO) aan HWN WNZ 2025-2027 Perceel 1 De onderhavige opdracht omvat: - Voorbereiden en uitvoeren van variabel onderhoud - Integraal Project Management. De werkzaamheden hebben relaties met de volgende disciplines: - Civiel (beton, staal en andere typen civieltechnisch werk) - Asfaltverhardingen - Voegovergangen - Conservering en schilderwerken Civiel (beton, staal en andere typen civieltechnisch werk) - Voertuigkeringen, bermen en hemelwaterafvoeren - DVM (Dynamisch Verkeersmanagement), te weten het herstellen van lussen in het wegdek. . Beschrijving van wijziging(en): • 31204632.0007 VTW008 verschilnota kunstwerken A12-06
Interne identificatiecode: 31187371
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel 1
Beschrijving: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen