Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 71500000 Diensten in verband met de bouw
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie