788135-2025 - Mededinging
België – Onderhoud van terreinen – Onderhoud bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de gesloten centra voor rekening van DVZ – Fod Binnenlandse Zaken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de gesloten centra voor rekening van DVZ – Fod Binnenlandse Zaken
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de centra voor illegalen te Merksplas, Vottem, het repatriëringscentrum 127bis en het transitcentrum Caricole in Steenokkerzeel.
Interne identificatiecode: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING - CIM
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de centra voor illegalen te Merksplas
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING - Steenokkerzeel
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van het repatriëringscentrum 127bis en het transitcentrum Caricole in Steenokkerzeel
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING - CIV
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de centra voor illegalen te Vottem.
Interne identificatiecode: 3