788217-2023 - Resultaat
België – Bewakingsdiensten – Raamovereenkomst voor mobiele en statische bewaking binnen klantenclusters Stad Gent
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor mobiele en statische bewaking binnen klantenclusters Stad Gent
Beschrijving: Raamovereenkomst voor mobiele en statische bewaking binnen klantenclusters Stad Gent
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5412/3194/SLS/2023/008 - ID5412
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2023/008 - ID5412