788381-2023 - Mededinging
België – Verstrekken van schoolmaaltijden – Raamovereenkomst- bereiden en leveren van maaltijden
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst- bereiden en leveren van maaltijden
Beschrijving: De opdracht omvat het bereiden en leveren van maaltijden, zowel in koude als in warme lijn. De opdrachtnemer zal deze maaltijden op verschillende locaties van het Autonoom Gemeentebedrijf Stedelijk Onderwijs Antwerpen (AG SO) leveren. De opdracht zal worden opgedeeld in volgende percelen:  Perceel 1 – Maaltijden voor Topsportschool Antwerpen en Internaat Topsporthuis – middagmaal warme lijn. Plaats van dienstverlening: Voornamelijk Topsportschool Antwerpen, Edegemsesteenweg 100 te 2610 Wilrijk en desgevallend Internaat Topsporthuis, Edegemsesteenweg 25 te 2610 Wilrijk  Perceel 2 – Maaltijden voor Internaat Jeanne Brabants – avondmaal koude lijn. Plaats van dienstverlening: Internaat Jeanne Brabants, Kleine Kauwenberg 27-31 te 2000 Antwerpen. Deze opdracht heeft betrekking op de volgende diensten, zoals opgenomen in de Common Procurement Vocabulary (CPV):  55500000-5 Kantine- en cateringdiensten  55520000-1 Cateringdiensten  55523100-3 Verstrekken van schoolmaaltijden  55524000-9 Catering voor scholen Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met één deelnemer per perceel. De sluiting van de raamovereenkomst doet ten aanzien van de opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht ontstaan voor het uitvoeren van opdrachten zoals omschreven in het bestek. De vermoedelijke datum van de aanvang van de raamovereenkomst is bepaald op 1 september 2024. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van één jaar te rekenen vanaf de datum vermeld bij sluiting van het contract. Na het verstrijken van deze initiële looptijd kan de opdracht driemaal worden verlengd met een periode van één jaar. De totale duur (inclusief verlengingen) bedraagt 4 jaar. De aanbestedende overheid wijst uitdrukkelijk op het vertrouwelijke karakter met betrekking tot alle informatie die zij tijdens het aankooptraject zal verschaffen (bestek, inventaris …). Het indienen van een kandidaatsdossier (aanvraag tot deelneming) impliceert het vertrouwelijk omgaan met alle verkregen gegevens van de aanbestedende overheid.
Interne identificatiecode: PPP0OK-2512/3069/SO2023_2512
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: niet-openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Maaltijden voor de ‘Topsportschool Antwerpen en Internaat Topsporthuis’ – middagmaal warme lijn
Beschrijving: Maaltijden voor de ‘Topsportschool Antwerpen en Internaat Topsporthuis’ – middagmaal warme lijn
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Maaltijden voor het ‘Internaat Jeanne Brabants’ – avondmaal koude lijn
Beschrijving: Maaltijden voor het ‘Internaat Jeanne Brabants’ – avondmaal koude lijn
Interne identificatiecode: 2