788421-2023 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Afbraak bestaande + bouw van nieuwe jeugdwerkinfrastructuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Afbraak bestaande + bouw van nieuwe jeugdwerkinfrastructuur
Beschrijving: De opdracht omvat de afbraak van de bestaande situatie + het bouwen van nieuwe jeugdinfrastructuur.
Interne identificatiecode: Kraaienest
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Jeugdinfrastructuur Kraaienest - 1
Interne identificatiecode: 1