See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van medicatie hoofdzakelijk gebruikt op IZ en OK
Beschrijving: De Opdracht betreft een raamovereenkomst voor verschillende inspuitbare en perorale geneesmiddelen die hoofdzakelijk gebruikt worden op Intensieve Zorgen en het Operatiekwartier. De Opdracht heeft een vaste looptijd van 2 jaar, mogelijks 4 maal verlengbaar door de Opdrachtgever met 1 jaar met een maximum van 6 jaar. De raamovereenkomst kan worden gehanteerd door volgende 7 ziekenhuizen van het E17 netwerk: VZW Maria Middelares (site Gent en Deinze), AZ Groeninge Kortrijk, Sint Jozefskliniek Izegem, OLV van Lourdes Ziekenhuis Waregem, VZW Werken Glorieux Ronse, AZ Sint-Elisabeth Zottegem en Zorgband Revales Merelbeke.
Interne identificatiecode: PPP0QV-1990/4202/2024/1990
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Atracurium
Beschrijving: Atracurium
Interne identificatiecode: 2024/1990_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Cisatracurium
Beschrijving: Cisatracurium
Interne identificatiecode: 2024/1990 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Rocuronium
Beschrijving: Rocuronium
Interne identificatiecode: 2024/1990_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Levobupivacaïne
Beschrijving: Levobupivacaïne
Interne identificatiecode: 2024/1990_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Ropivacaïne
Beschrijving: Ropivacaïne
Interne identificatiecode: 2024/1990_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Levosimendan
Beschrijving: Levosimendan
Interne identificatiecode: 2024/1990_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Midazolam 5mg/5ml en 50mg/10ml inj
Beschrijving: Midazolam 5mg/5ml en 50mg/10ml inj
Interne identificatiecode: 2024/1990_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Midazolam 15mg/3ml inj
Beschrijving: Midazolam 15mg/3ml inj
Interne identificatiecode: 2024/1990_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Sugammadex
Beschrijving: Sugammadex
Interne identificatiecode: 2024/1990_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Norepinefrine
Beschrijving: Norepinefrine
Interne identificatiecode: 2024/1990_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Paracetamol inj
Beschrijving: Paracetamol inj
Interne identificatiecode: 2024/1990_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Propofol (niet TCI gebruik)
Beschrijving: Propofol (niet TCI gebruik)
Interne identificatiecode: 2024/1990_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Propofol (TCI gebruik)
Beschrijving: Propofol (TCI gebruik)
Interne identificatiecode: 2024/1990_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Esketamine
Beschrijving: Esketamine
Interne identificatiecode: 2024/1990_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Sufentanil
Beschrijving: Sufentanil
Interne identificatiecode: 2024/1990_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Pantoprazole inj
Beschrijving: Pantoprazole inj
Interne identificatiecode: 2024/1990_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Pantoprazole PO
Beschrijving: Pantoprazole PO
Interne identificatiecode: 2024/1990_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Ondansetron inj
Beschrijving: Ondansetron inj
Interne identificatiecode: 2024/1990_18
Perceel: LOT-0019
Titel: Ondansetron PO
Beschrijving: Ondansetron PO
Interne identificatiecode: 2024/1990_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Magnesium sulfaat inj hooggeconcentreerd
Beschrijving: Magnesium sulfaat inj hooggeconcentreerd
Interne identificatiecode: 2024/1990_20
Perceel: LOT-0021
Titel: Magnesium sulfaat inj laaggeconcentreerd
Beschrijving: Magnesium sulfaat inj laaggeconcentreerd
Interne identificatiecode: 2024/1990_21
Perceel: LOT-0022
Titel: Droperidol
Beschrijving: Droperidol
Interne identificatiecode: 2024/1990_22
Perceel: LOT-0023
Titel: Heparine hooggeconcentreerd
Beschrijving: Heparine hooggeconcentreerd
Interne identificatiecode: 2024/1990_23
Perceel: LOT-0024
Titel: Heparine laaggeconcentreerd
Beschrijving: Heparine laaggeconcentreerd
Interne identificatiecode: 2024/1990_24