78856-2023 - ResultaatNederland-Leiden: Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Toelatingsprocedure Huishoudelijke ondersteuning Leidse regio
Referentienummer: A09.13.2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79622000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp
II.1.4.
Korte beschrijving
Huishoudelijke ondersteuning in de Leidse regiogemeenten. Deze toelatingsprocedure is gebaseerd op het Zeeuws model. Dat houdt in dat de aanbestedende dienst elke organisatie toelaat die tegen vooraf gestelde voorwaarden en een vastgesteld tarief diensten wil leveren. Het systeem staat echter voor aanmelding open tot een bepaalde datum. Daarna sluit het systeem en kunnen geen nieuwe aanbieders meer toetreden.
Dit model valt niet langer onder de definitie van “overheidsopdracht’, waardoor de Aanbestedingswet nog maar zeer beperkt van toepassing is. In de procedurebeschrijving wordt aangegeven wat wanneer van gegadigden wordt verwacht en wat de procedure inhoudt.
Alle Opdrachtnemers die inschrijven en voldoen aan de vooraf gestelde eisen en akkoord zijn met het vooraf vastgestelde tarief voor de dienstverlening, kunnen een Uitvoeringsovereenkomst aangaan met de deelnemende gemeenten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Wmo diensten huishoudelijke ondersteuning in de gemeente Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten en Zoeterwoude.