78875-2024 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Receptie- en Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Receptie- en Beveiligingsdiensten
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft de inzet van receptie- en beveiligingsdiensten t.b.v. de Universiteit Leiden. De Opdracht is opgesplitst in twee percelen en omvat de invulling van: Perceel 1: Inzet van receptiemedewerkers ten behoeve van Universiteit Leiden in opdracht van het Universitair Facilitair Bedrijf; 24/7 beveiliging van Faculteit Wiskunde- en Natuurwetenschappen in opdracht van Faculteit der Wiskunde- en Natuurwetenschappen. Perceel 2: Nachtbewaking ten behoeve van de Leiden University Campus in Den Haag in opdracht van het Expertise Centrum Vastgoed
Eerdere aankondiging: 438637-2023
Interne identificatiecode: EA-0056
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79992000 Receptiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Receptie- en beveiligingsdiensten
Beschrijving: Dit perceel omvat de invulling van: Inzet van receptiemedewerkers ten behoeve van Universiteit Leiden in opdracht het Universitair Facilitair Bedrijf; 24/7 beveiliging van Faculteit Wiskunde- en Natuurwetenschappen in opdracht van Faculteit der Wiskunde- en Natuurwetenschappen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Nachtbewaking
Beschrijving: Dit perceel omvat de invulling van: Nachtbewaking ten behoeve van de Leiden University Campus in Den Haag in opdracht van het Expertise Centrum Vastgoed