Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72810000 Automatiseringscontrole
Opties:
Beschrijving van de opties: geen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL329)