2. Procedure
Procedure
Titel: Meerinzicht Concerncontroller
Beschrijving: Bij Meerinzicht maken mensen het verschil. Meerinzicht is dé organisatie die voor de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde de adviserende, faciliterende en uitvoerende taken met betrekking tot bedrijfsvoering verricht. Ook verricht Meerinzicht taken op het gebied van zorg, werk en inkomen, inburgering, jeugd en leerlingzaken. De laatste twee worden ook uitgevoerd voor de gemeenten Elburg, Nunspeet, Oldebroek en Putten. Een groot en sterk samenwerkingsverband waarbij een goede dienstverlening en ondersteuning aan de gemeenten ons hoofddoel is. Klantgerichtheid, een proactieve serviceverlening en een hart voor de samenleving zijn hierbij heel belangrijk, waarbij samenwerking met elkaar en de klant heel belangrijk is. Zo gaan wij op weg om Meerinzicht een van de beste uitvoeringsorganisaties van Nederland te maken, zodat onze drie gemeenten hun ambities kunnen verwezenlijken. En aangezien de samenleving continu verandert, zijn wij ook blijvend in ontwikkeling. Wil je meer weten over werken bij Meerinzicht of over Ermelo, Harderwijk en Zeewolde, kijk dan op https://www.samenkanjemeer.nl/vacatures Meerinzicht kent twee soorten P&C cycli: allereerst de P&C cyclus ten aanzien van de bedrijfsvoeringskosten van de GR Meerinzicht. Daarnaast de cyclus van begroten en verantwoorden van de zorgkosten van het domein sociaal zoals dat door Meerinzicht wordt uitgevoerd. Het doel hierbij is om op het juiste moment in de juiste vorm de juiste informatie te kunnen toevoegen aan de programma’s sociaal domein van de gemeentelijke begrotingen en verantwoordingen, zodat een integrale duiding van het totale lokale sociale domein binnen de gemeente kan worden opgesteld (inhoudelijk en financieel). Context opdracht: Recentelijk heeft de concerncontroller in vaste dienst Meerinzicht verlaten. Binnenkort vindt opvolging plaats door een interne medewerker. De in te huren concerncontroller zal worden ingezet ter overbrugging van de start van de nieuwe medewerker opdat ‘going concern’ van concern control de komende periode wordt geborgd en daarnaast het coachen en versterken van de nieuwe junior concerncontroller op inhoud. De opdracht: Adviseren van directie en management over strategische sturing, beheersing en risicomanagement. Bijdragen aan kwaliteitsbevordering en – borging van beleids en bedrijfsvoeringsprocessen, adviseren en rapporteren hierover. Deelname aan het controllersoverleg van de 4 organisaties. Opdrachtgever van interne en externe onderzoeken / audits/ (beleids)evaluaties naar rechtmatigheid, doelmatigheid en doeltreffendheid. Coördineren van het jaarrekeningproces 2025 en het begrotingsproces 2027, opdrachtgever voor de accountant. Bijdragen aan de verbetering van de planning en controlcyclus en verbetering risicomanagement. Bijdragen aan de verdere verbetering van de interne beheersing sociaal domein processen welke door Meerinzicht worden uitgevoerd voor 7 gemeenten; Coaching van de te starten Concerncontroller in vaste dienst op inhoud.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000