789124-2024 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – Raamovereenkomst onderhoud en beheer beveiligingsinstallaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst onderhoud en beheer beveiligingsinstallaties
Beschrijving: De overeengekomen dienstverlening omvat alle onderhoudsactiviteiten die noodzakelijk zijn om de beveiligingsinstallaties in de gewenste staat te houden. Tevens bestaat de dienstverlening uit advisering en leveren van managementinformatie ten behoeve van het beheer van de beveiligingsinstallaties. Voor onderhavige opdracht is de raming vastgesteld op € 950.000,- en de maximale omvang op 150%, zijnde € 1.425.000,-.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Zie 2.1. Zie kenmerken opdracht.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen