2. Procedure
Procedure
Titel: Passenger Flow Measurement System - Curb to Gate
Beschrijving: Het Flow Measurement System (FMS) is een integraal system dat terminal-breed verschillende karakteristieken en performance indicatoren van het passagiersproces meet. Enerzijds meet het systeem o.a. wacht-, proces-, en verblijftijden van passagiers in procesgebieden als security, grenscontrole en verblijfsgebieden zoals lounges en pieren. Anderzijds telt het systeem de baliebezetting, in- en uitstroom van passagiers in verschillende deelgebieden van de terminal, als ook het aantal gelijktijdig verblijvende personen in verschillende ruimtes. Het systeem heeft een ‘curb-to-gate’ dekking, waardoor het mogelijk is om met FMS-data travel patterns van de hele passenger journey inzichtelijk te maken. Het systeem heeft een aantal kenmerken: - Het systeem biedt alle functionaliteiten zoals beschikbaar in het huidige FMS integraal aan; - Deze functionaliteiten worden ‘curb-to-gate’ aangeboden. - Door integrale aanbieding wordt veiligheid, betrouwbaarheid en datakwaliteit gewaarborgd. Het afnemen van deeloplossingen bij verschillende leveranciers heeft nadelige gevolgen voor onder andere beheer en het borgen van datakwaliteit, en is daarom geen optie. Bovenstaande kenmerken en omstandigheden, gecombineerd met marktonderzoek leiden tot de conclusie dat de huidige leverancier, Veovo A/S, de enige leverancier is die aan bovenstaande kan voldoen. Dit betekent dat op dit moment mededinging om technische redenen ontbreekt. Schiphol Nederland B.V. is daarom voornemens onder toepassing van Art. 3.36 lid 1 sub c) onder 2 Aw 2012 middels een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging een opdracht aan Veovo A/S te gunnen voor het leveren van het FMS systeem voor een periode van 4 jaar plus 4 optionele verlengingsjaren.
Interne identificatiecode: 2023-226
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000