789214-2025 - Mededinging
België – Farmaceutische producten – Raamovereenkomst voor het leveren van nab-paclitaxel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van nab-paclitaxel
Beschrijving: Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van nab-paclitaxel, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van nab-paclitaxel aan de ziekenhuizen op afroep.
Interne identificatiecode: 2025-HospiLim-117
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Nab-paclitaxel 5mg/ml
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van nab-paclitaxel
Interne identificatiecode: 1