789286-2023 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Stadspassysteem t.b.v. De Bossche Pas
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Stadspassysteem t.b.v. De Bossche Pas
Beschrijving: Met de Bossche Pas wordt meedoen voor (financieel) kwetsbare inwoners makkelijker. De stadspas faciliteert een laagdrempelige toegang tot sociaal-financiële voorzieningen, waarmee we het gebruik hiervan vergroten en zo bijdragen aan het tegengaan en verzachten van armoede. Minder complex en minder bureaucratisch is hierbij een belangrijk uitgangspunt. Systeem t.b.v. registratie alle benodigde data, processen en business rules Website Website dient 4 portalen te bieden tot het systeem, te weten: Aanvraagportaal Aanbiedersportaal Maatschappelijke partnerportaal Pashouderportaal App Transactiesysteem Derdengeldenrekening incl. uitbetaalproces Het verstrekken en verzenden van de fysieke passen aan inwoners (Technische) ondersteuning aanbodmanagement
Interne identificatiecode: MO/VOLW - 437368
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72212220 Diensten voor ontwikkeling van software voor internet en intranet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Stadspassysteem t.b.v. de Bossche Pas
Interne identificatiecode: 1