789603-2024 - Resultaat
België – Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting – Raamovereenkomst van diensten aangaande de herstellingen van carrosserie van politievoertuigen <3,5T voor het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Vlaams en Waals Brabant ten voordele van de Federale Politie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst van diensten aangaande de herstellingen van carrosserie van politievoertuigen <3,5T voor het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Vlaams en Waals Brabant ten voordele van de Federale Politie
Beschrijving: Raamovereenkomst van diensten aangaande de herstellingen van carrosserie van politievoertuigen <3,5T voor het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Vlaams en Waals Brabant ten voordele van de Federale Politie. Deze raamovereenkomst is samengesteld uit drie (3) posten en één (1) vereiste optie: Post 1 : Herstellingen voertuigen metaalwerken Post 2 : Herstellingen voertuigen schilderwerken Post 3 : Herstellingen voertuigen mechaniek Vereiste optie 1 : Transport
Interne identificatiecode: 2025 R3 001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst van diensten aangaande de herstellingen van carrosserie van politievoertuigen <3,5T voor het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, Vlaams en Waals Brabant ten voordele van de Federale Politie
Interne identificatiecode: 1