789849-2025 - Resultaat
Nederland – Reclame- en marketingdiensten – Online media advies en werkzaamheden media executie ten behoeve van recruitment marketing
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Online media advies en werkzaamheden media executie ten behoeve van recruitment marketing
Beschrijving: NS Groep N.V., (verder: NS of wij) zoekt via een Europese aanbesteding een leverancier voor online media advies en werkzaamheden media-executie ten behoeve van recruitment marketing. Deel 3 van de Aw 2012 is van toepassing. Wij hebben gekozen voor de Niet-openbare procedure. Dit betekent dat de aanbestedingsprocedure twee fasen heeft. Deze Selectiefase ziet toe op de eerste fase. De maximum waarde van de opdracht is € 1.875.000,- excl. BTW, exclusief indexeringen. Voor meer informatie verwijs ik u naar de Selectieleidraad en bijlagen zoals ingevoegd in Mercell Source-to-Contract.
Interne identificatiecode: T73068
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Niet-openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen.