790504-2025 - Resultaat
België – Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur – Shuttledienst Gent Sint-Pieters - Eiland Zwijnaarde
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Shuttledienst Gent Sint-Pieters - Eiland Zwijnaarde
Beschrijving: organisatie van collectief vervoer per shuttlebus tussen station Gent Sint-Pieters en bedrijventerrein Tech Lane Ghent Eiland Zwijnaarde op basis van het Traject en de Rittenschema’s zoals bepaald in de technische voorwaarden.
Interne identificatiecode: PPP0AK-4481/5687/2025/001
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1