790585-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel – Inhuur Uitzendkrachten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Uitzendkrachten
Beschrijving: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op inhuur van Uitzendkrachten. Aanbestedende dienst heeft behoefte aan betrouwbare en onafhankelijke leverancier die voorziet in de behoefte op het gebied van inhuur van Uitzendkrachten en voldoet aan de gestelde (kwalitatieve) eisen om deze dienstverlening te realiseren. Deze leverancier dient Aanbestedende dienst te ontzorgen en kennis te hebben van de (specialistische) markt(en) met betrekking tot de vakgebieden waarin Aanbestedende dienst zich begeeft. De maximale waarde van de beoogde Raamovereenkomst is gesteld op € 1.500.000,- excl. BTW.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op inhuur van Uitzendkrachten.Aanbestedende dienst heeft behoefte aan betrouwbare en onafhankelijke leverancier die voorziet in de behoefte op het gebied van inhuur van Uitzendkrachten en voldoet aan de gestelde (kwalitatieve) eisen om deze dienstverlening te realiseren. Deze leverancier dient Aanbestedende dienst te ontzorgen en kennis te hebben van de (specialistische) markt(en) met betrekking tot de vakgebieden waarin Aanbestedende dienst zich begeeft.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de aanbestedende dienst om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden tweemaal te verlengen voor een duur van één (1) jaar.