791034-2024 - Resultaat
Nederland – Veiligheidsuitrusting – SOLR Oxygen systems
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: SOLR Oxygen systems
Beschrijving: Dit betreft een publicatie van een gegunde opdracht onder de aanbestedingswet op defensie- en veiligheidsgebied (ADV) met de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging. Deze procedure is gevolgd wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen.
Interne identificatiecode: 21348466
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35113000 Veiligheidsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000