791066-2025 - Mededinging
België – Drukkerij- en aanverwante diensten – Aanmaken, druk en verzending periodiek informatieblad 'Het Kletske'
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanmaken, druk en verzending periodiek informatieblad 'Het Kletske'
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op de aanmaak, het drukwerk en de verzending van het stedelijk informatieblad het Kletske, dat periodiek wordt uitgegeven door de Stad Diest (hierna ‘de Stad’ genoemd) gedurende de looptijd van de overeenkomst (zes jaar). Het betreft een totaalopdracht die het volledige productieproces omvat, van concept tot aflevering bij de verdeler of een door het bestuur aangeduide locatie. De aandacht van de kandidaten wordt er uitdrukkelijk op gevestigd dat onder het begrip “aanmaak” wordt begrepen: - het creatief conceptvoorstel en de visuele opmaak in overeenstemming met de huisstijl van de Stad; - de voorafgaandelijke informatieverzameling in functie van de inhoudsbepaling; - de copywriting (tekstredactie en inhoudelijke verwerking van door de Stad aangeleverde basisinformatie); - de lay-out en grafische vormgeving; - en de tijdige verzending van het drukwerk en aflevering op een door het bestuur aangeduide locatie(s) . De opdrachtnemer staat aldus in voor het volledige traject van concept, opmaak, druk en verzending en levering van het informatieblad, inclusief alle voorbereidende, creatieve en logistieke stappen die noodzakelijk zijn om tot een kwalitatief, coherent en tijdig verspreid eindproduct te komen. De oplage van het drukwerk wordt voorzien op 13.500 exemplaren voor het magazine, vermeerderd met 125 exemplaren ten behoeve van de dienst onthaal en de stedelijke diensten. 13.300 exemplaren worden verspreid . Plaats van dienstverlening: Grondgebied van de Stad Diest, 3290 Diest
Interne identificatiecode: FD\KGO\2025-033
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FD\KGO\2025-033 - 1
Interne identificatiecode: 1