791120-2024 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Afval en Reststoffen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afval en Reststoffen
Beschrijving: Rijn IJssel beoogt met deze aanbesteding om op rechtmatig wijze een opdrachtnemer te contracteren zodat het ophalen en verwerken van en rapporteren over alle voorkomende afvalstromen duurzaam en efficiënt is geregeld en alle doelstellingen (zie paragraaf 1.3) worden behaald. Het uitgangspunt bij deze aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer. Deze opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de uitvoering van dienstverlening op het gebied van Afval en Reststoffen gedurende de gehele contractperiode. Opdrachtnemer dient te voldoen aan de criteria zoals deze worden opgenomen in de aanbestedingsdocumenten. De geschatte omvang van de aanbesteding is circa € 100.000 exclusief BTW per jaar. Deze omzetwaarde is inclusief de optionele afvalstromen. Dit bedrag is indicatief en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. In de nabije toekomst zal locatie Veluwestraat worden afgestoten. Daarnaast is het in de toekomst mogelijk om locaties op en af te schalen. Rijn IJssel verwacht hier een flexibele instelling van opdrachtnemer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1