2. Procedure
Procedure
Titel: e-HRM applicatie, GRS-A2
Beschrijving: Leveren van een e-hrm applicatie.
Interne identificatiecode: T127598
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocument
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000