791282-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Integraal ontwerpteam renovatie Gemeentehuis Medemblik te Wognum
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal ontwerpteam renovatie Gemeentehuis Medemblik te Wognum
Beschrijving: Voor de uitvoering van de Opdracht zoeken we een integraal ontwerpteam. Het beoogde ontwerpteam bestaat uit ervaren vakspecialisten die het huisvestingsplan in verschillende fases verder uitwerken voor de renovatie van het gemeentehuis om het een prettige plek te maken voor alle bezoekers van de gemeente en haar medewerkers. Het eindproduct van de renovatie is een energieneutraal gemeentehuis met moderne dienstverlening én werkomgeving, passend bij de organisatie. De werkzaamheden van het ontwerpteam omvatten het architectonische, constructieve en installatietechnische ontwerp, inclusief de nodige bouwfysische-, akoestische en duurzaamheidsadviezen en uitwerkingen
Interne identificatiecode: Z-25-557099
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71323200 Ontwerpen van installaties, 71328000 Berekenen van draagconstructieontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1