2. Procedure
Procedure
Titel: Tolkdienstverlening ten behoeve van de Raad voor Rechtsbijstand
Beschrijving: Tolkdienstverlening ten behoeve van de Raad voor Rechtsbijstand.
Interne identificatiecode: 4598293
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zuid
Beschrijving: Tolkdienstverlening ten behoeve van de Raad voor Rechtsbijstand
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Noord
Interne identificatiecode: 2