791542-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – EA - inhuur extern ICT-personeel 24.146-DBV
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA - inhuur extern ICT-personeel 24.146-DBV
Beschrijving: De gemeente Den Haag heeft behoefte aan het inzetten van extern ICT-personeel voor verschillende soorten werkzaamheden en expertises op het gebied van ICT/Informatisering & Automatisering (I&A). De aanbesteding bevat de uitvraag voor één integrale opdracht, waarbij het de bedoelding is de opdracht aan zeven raamcontractanten te gunnen.
Interne identificatiecode: 24.146-DBV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000