2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Financiën en Control
Beschrijving: - Het voorzien in kandidaten voor in te huren ondersteunende rollen vanaf salarisschaal 9 cao-mbo waarop niet het uitzendbeding van toepassing is. - Het proactief bijdragen aan de ontwikkeling van KW1C binnen Financiën en Control. Opdrachtnemers zijn niet verplicht kandidaten aan te bieden van een niveau waarover zij niet beschikken. De omvang van de opdracht is ongeveer € 4.000.000 exclusief btw over een periode van vier jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inhuur F&C
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1