791882-2025 - Resultaat
Nederland – Automaten voor hygiënische benodigdheden – Sanitaire voorzieningen en leveren van sanitaire verbruiksartikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen en leveren van sanitaire verbruiksartikelen
Beschrijving: Deze aanbesteding wordt opgestart vanwege het aflopen van de huidige Overeenkomst. Om de continuïteit van de levering, installatie en onderhoud van sanitaire voorzieningen en sanitaire verbruiksartikelen te waarborgen, is het noodzakelijk tijdig een nieuwe Overeenkomst af te sluiten. Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de levering, installatie en het onderhoud van sanitaire hardware en sanitaire verbruiksartikelen. De geschatte waarde van deze opdracht bedraagt € 300.000,- exclusief btw voor de volledige looptijd van de overeenkomst, inclusief twee mogelijke verlengingen van elk 24 maanden (tot maximaal 7 jaar).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968200 Automaten voor hygiënische benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 33711900 Zeep, 33761000 Toiletpapier, 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik, 39224310 WC-borstels, 39514300 Rolhanddoeken, 85142300 Hygiënediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft één (1) integrale opdracht. Gemeente Dronten heeft ervoor gekozen de opdracht niet op te delen in meerdere percelen, omdat het efficiënt en effectief is dat alle onderdelen door één (1) Opdrachtnemer worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: 1