2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing
Beschrijving: Schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor het kantoor in gebouw Q-Port aan de Kingsfordweg 43-117 in Amsterdam. Tussen de € 80.000,- en €89.000,- per jaar excl. BTW
Interne identificatiecode: TN436801
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Invest-NL gaat op basis van deze aanbesteding opzoek naar een leverancier die hen ontzorgt op het gebied van schoonmaakdienstverlening en glasbewassing én dit op een zo’n duurzaam mogelijke manier uitvoert. De totale omvang van de opdracht bedraagt ca. 1970 m2
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging