Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
Aanvullende classificatie (cpv): 72415000 Verlenen van host-diensten voor websites
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging onderhoudscontract
Plaats van uitvoering
Land: Nederland